Як отримати максимум від роботи з HORK: поради майстра зрейтингом 5 ++

Геннадій Панчоха - майстер-універсал: може і комп'ютер полагодити, і змішувач встановити, але в основному займається меблями. Спеціаліст почав співпрацювати з нами два роки тому, коли замовлення ще розподіляли

адміністратори, але продовжує успішно працювати і тепер, коли майстри платять за заявки. Геннадій розповів, як отримувати замовлення і залишатися ефективним в новій системі.

ЯК Я ПОЧАВ ПРАЦЮВАТИ З HORK

У меблевому виробництві я дуже давно, спочатку працював як найманий співробітник. Потім набрався досвіду і в якийсь момент зрозумів, що можу самостійно спілкуватися з клієнтами, з'явилася впевненість. Вільним

художником я став близько 2 років тому, з тих пір як знайшов HORK.

Я цілеспрямовано шукав сервіс, який дасть можливість щодня спілкуватися з клієнтами і обирати замовлення, і HORK виявився єдиним майданчиком з подібним функціоналом і можливостями. Зараз виїжджаю на замовлення сам, але в майбутньому сподіваюся стати роботодавцем для інших майстрів.

Як я пристосувався до нової схеми

Коли я тільки починав працювати з сайтом, адміністратори самі підбирали клієнтів, і комісія становила 20% від вартості замовлення. Я прийшов на певні умови: коли немає альтернативи, швидко звикаєш. Потім, коли схема змінилася, багато майстрів були незадоволені.

Я теж спочатку заперечував: звик працювати зі старою системою, де все було зрозуміло і відпрацьовано. Довелося перелаштовуватися: раніше адміністратор сам спілкувався з клієнтом, намагався його зацікавити, а тепер доводиться самому взаємодіяти із замовником, відпрацьовувати весь процес від і до.

Але я вважаю, що так і повинно бути, це більш професійний підхід, а впевнені в собі майстра завжди мають можливість купити заявку. Я вмію самостійно домовлятися з людьми, і мені не потрібен помічник, щоб спілкуватися з замовниками, а щоденний потік клієнтів дає можливість вибрати відповідне замовлення.

Як я відгукуюсь на заявки

Не буду розкривати всі секрети, але у мене є готовий шаблон відгуку: в мене немає часу писати індивідуальний текст, адже я або працюю, або їду на роботу за кермом. Я завжди онлайн завдяки додатку в смартфоні: переглядати

заявки можна всюди. Я відгукуюся локально і не беруся за роботу, якщо не впевнений, що зможу зробити її якісно.

Порівнюю свої можливості та інтерес. Досить одного погляду на заявку: розуміння приходить з досвідом.

Я заробляю більше, ніж витрачаю на відгуки, і навіть не знаю, скільки грошей на них йде. У мене немає необхідності рахувати до копійки: якби схема була невигідна, сів би і прорахував. Витрачаю стільки, скільки потрібно витратити, щоб отримати достатньо замовлень. Я не намагаюся осягнути неосяжне: у мене є сім'я, і мені досить виконувати 5 замовлень на тиждень (по одному замовленню на кожен робочий день).

ЧОМУ У МЕНЕ РЕЙТИНГ 5 ++

Я приїжджаю на замовлення повністю готовим: оцінюю інформацію перед виїздом, спілкуюся з клієнтом по телефону, листуюся. У мене все з собою: здоровенна валіза, інструменти, кріплення. Якщо приїжджаю на заміри, відразу показую матеріал, в той же день надаю ескіз. Клієнти рідко відмовляються від подальшої співпраці: я намагаюся їх максимально зацікавити і надати такий сервіс, який хотів би отримати сам.

 

Мені нескладно дати рекомендації по догляду за меблями, розповісти, де купити мастило, порадити інших майстрів. Наприклад, у мене є партнери, які реставрують старовинні меблі.

Я завжди даю гарантію на ремонт: якщо я втрутився в процес, то несу відповідальність за подальший стан меблів. Відгуки залишати не прошу: клієнт може не мати часу, а я не хочу вмовляти. Досить того, з яким настроєм людина

мене проводжає: якщо замовник незадоволений, я не піду, поки не виправлю ситуацію.

ЩО Я МОЖУ ЗАПРОПОНУВАТИ інших майстрів

Для мене HORK залишається майданчиком, де все влаштовано найкращим чином. Думаю, що майстри, яким не подобається нова схема, недостатньо добре заявляють про себе, їм не вдається зацікавити замовників і звернути на себе увагу.

Єдина порада, яку я можу їм дати: підвищувати професіоналізм в спілкуванні з клієнтами, адже неможливо заробити гроші, не докладаючи зусиль. Також важливі рейтинг та відгуки: потрібно виконувати роботу якісно і не братися за замовлення, якщо не зможете його виконати.

3 ПРИНЦИПА УСПІШНОЇ РОБОТИ В НОВІЙ СИСТЕМІ

  • Відгукуватися тільки на ті замовлення, які ви зможете зробити якісно і не на шкоду собі.

  • Приїжджати до замовника максимально готовим: з усіма необхідними інструментами і повним розумінням завдання.

  • Надавати такий рівень сервісу, який ви самі хотіли б отримати.