Відповіді на ваші запитання

Як я можу стати майстром Hork?
Якщо вам вже виповнилося 16, і у вас є діючий український паспорт (старого зразка або ID-картка) або чинне водійське посвідчення, завантажуйте додаток Hork.Робота, підтвердіть свій номер телефону і відправте нам фото зі своїм документом для підтвердження.

Ми перевіримо ваші документи протягом трьох днів, а ви в цей час можете заповнити свій профіль і отримати високий рейтинг, щоб замовникам було простіше прийняти рішення про вибір майстра.
Як я дізнаюся про нові завдання?
Якщо ви вказали категорії у профілі та увімкнули пуш-повідомлення на телефоні, ми надішлемо вам сповіщення, коли у вашій категорії з'явиться нове завдання.


Також ми надсилаємо всі нові завдання у наш телеграм-канал — Hork.Робота. Звідти можна перейти за посиланням одразу на потрібне завдання в додаток (якщо ви не авторизовані в додатку, спочатку вам потрібно авторизуватись, а потім ви відразу потрапите на обране завдання).

Якщо ви не вказали категорії, дізнатися про нові завдання можна через телеграм-канал або відкривши додаток, де ви побачите список всіх доступних завдань.
Чому мене можуть заблокувати в Hork?
Ми блокуємо майстрів, на яких часто скаржаться наші замовники. Якщо вас заблокували, ви можете зв'язатися з нами і оскаржити ситуацію.


Ведіть всі розмови із замовником через чат в додатку, щоб ми могли бистріше вирішити проблему та прийняти рішення про розблокування.

Найчастіші причини блокування:
 • Шахрайство
 • Обман замовника
 • Майстер не приїхав виконувати завдання, хоча замовник його найняв і домовився про зустріч
 • Відправка недійсних документів при верифікації
 • Нецензурні повідомлення замовникам
Для чого і як мені заповнити профіль?
84% замовників обирають майстрів з максимально заповненим профілем. Ім'я та прізвище обов'язкові для заповнення, інші дані ви зможете змінити пізніше в налаштуваннях. Виберіть категорії робіт, на яких ви спеціалізуєтесь, додайте свою фотографію, досвід роботи, короткий опис і завантажте фотографії ваших робіт, сертифікатів або скріншоти відгуків від ваших задоволених замовників.
Навіщо мені вибирати категорії?
Якщо ви оберете категорії, ми зможемо надсилати вам повідомлення про нові завдання в них, і ви — відгукуватися на завдання швидше. Окрім того, з вказаними категоріями ви маєте вищі шанси на найм. Ви можете обрати декілька категорій одночасно і відредагувати цей список в налаштуваннях.

Якщо ви не вказуєте категорію, ми не зможемо надіслати вам нові завдання, та повний список всіх актуальних завдань можна переглянути у додатку.
Що я можу показати замовникам в своїй галереї?
Ми знаємо, що якісні фотографії в профілі майстра можуть підвищити зацікавленість замовників і можуть стати вашим перевагою серед інших майстрів.

Що можна додати?
 • фотографії своїх робіт
 • відгуки ваших клієнтів
 • фотографії ваших сертифікатів або дипломів
 • зображення ваших робочих інструментів або матеріалів, які ви використовуєте в роботі

Сервіс може видалити фотографії, якщо вони містять неактуальну або помилкову інформацію, на них є номери телефонів, email, адреса сайту або будь-яке зображення каналу зв'язку з майстром безпосередньо. Також ми видаляємо всі зображення, що містять нецензурні слова або жести.
Як я можу отримати максимальний рейтинг?
Щоб отримати максимальний рейтинг, вам потрібно заповнити профіль і отримувати хороші відгуки від замовників.

Ваш початковий рейтинг при реєстрації — 1. За заповнення профілю ви отримаєте:

 • Фотографія у профіль +1
 • Заповнення галереї +0,5
 • Вибір однієї або декількох категорій +1
 • Заповнення опису +0,5
 • Вибір стажу роботи +0,5

Якщо ви новий користувач, ваш максимальний рейтинг після заповнення профілю повністю складе 4,5. Коли ви почнете виконувати замовлення і отримувати відгуки від замовників, ваш рейтинг буде змінюватися. За позитивні відгуки ви будете збільшувати рейтинг. Дані після отриманих відгуків перераховуються не відразу, тому ваш рейтинг може покращитися не відразу.
Чим більше завдань ви виконуєте успішно — тим вищим буде ваш рейтинг.

Що може знизити мій рейтинг?
Видалення даних із профілю та негативні відгуки замовників.
Чи зможу я дізнатися, хто із замовників залишив негативний відгук?
Ні, все відгуки анонімні, а рейтинг перераховується не відразу, тому ви не зможете зрозуміти, хто із замовників залишив вам негативний відгук і поставив негативну оцінку.
Як зв'язатися з вами?
Напишіть нам у чат підтримки безпосередньо у додаток, і ми відповімо у робочий час.

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, напишіть нашій службі підтримки: support@horkapp.com

HORK 🏠+🛠
Створюй профіль ✌
Сам пропонуй ціну 💵
Швидко знаходь нові замовлення ⏱
HORK 🏠+🛠
Створюй профіль ✌
Сам пропонуй ціну 💵
Швидко знаходь нові замовлення ⏱
Made on
Tilda